سفارش تبلیغ
صبا

اعضای شورای طرح وبرنامه دیروز صبح ساعت 5 جهت کوه پیمایی در محل کانون گرد هم آمدند و روز جمعه خود را با نشاط و شادابی آغاز کردند،متأسفانه من از این قافله به علت مشغله کاری جا ماندم ، ولی بر اساس تعریف هایی که دوستان کردند واقعاً به آن ها خوش گذشته ، چون که این برنامه هفتگی شد و هر جمعه این کوه پیمایی برگزار خواهد شد ، راستی برنامه مذکور فقط مخصوص اعضای شورای طرح وبرنامه بود اما به دلیل استقبال دیگر اعضاء از جمعه هفته آینده دورمان شلوغ تر خواهد شد، عجب حالی میده( آخه تجربه کردم ).بالاخره دیروز عصر ساعت 16 جلسه شورای طرح و برنامه ی کانون در محل مسجد جامع هم برگزار شد ، اولاً من یک عذر خواهی به همه ی بچه ها بدهی بودم که انجام شد و خوشحالم که پذیرفته هم شد، در این جلسه برنامه های آخر سال را نشستیم دوره کردیم؛

قرار شد:1- برای 18 اسفند سالروز تأسیس ستاد عالی کانون های فرهنگی ، هنری مساجد مراسمی جهت تقدیر و تشکر از اعضاء و حامیان برنامه ریزی شود.

2-گروه سرود وتواشیح ساماندهی شود.

3-گروه تئاتر ساماندهی شود.

4-سرپرست جدید تیم فرهنگی ، ورزشی علقمه معرفی شود.

5-برنامه ریزی و طرح های اعضاء جهت قوی تر شدن کادر هیئت تحریریه ی نشریه آدینه مورد بررسی قرار گیرد.

ضمناً جلسه ی بعد اعضاء شورای طرح وبرنامه جمعه هفته آینده با حضور واحد محترمه خواهران برگزار خواهد شد، امید است نتایج قابل توجه ای کسب گردد.باز درپایان از تک تک اعضاء شورای طرح وبرنامه ، اعضاء کانون ، هیئت امناء محترم مسجد خصوصاً حاج درویش و عباس آقا و هر کس ما را در روشن نمودن چراغ مسجد یاری می کنند تقدیر و تشکر می کنم.

یا حق 

 


تاریخ : شنبه 88/12/8 | 7:25 صبح | نویسنده : رضا | نظرات ()

 

 

 

 

 

مس کرمان مقابل الاهلی امارات به پیروزی رسید


 تیم فوتبال مس کرمان ، دیشب در چارچوب لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا مقابل الاهی امارات به یک برد دلچسب دست یافت .مس در حالی به این برد نوید بخش رسید که تا دقیقه74 با نتیجه دو بریک از میهمان خود عقب بود اما سه گل پیاپی از سوی مهدی رجب زاده ( دوگل ) و علی سامره باعث شد تا نتیجه چهار بردو بسود تیم مس در تابلو نقش ببندد. نیمه نخست دیدار دوتیم با نتیجه مساوی به پایان رسید.ابتدا" مصطفی سیفی " در دقیقه 18 توانست با فریب مدافعان حریف ، دروازه الاهی را فتح کند. اما " سالم خمیس " کاپیتان باتجربه تیم میهمان در دقیقه 44 با شوتی سنگین بازی را به تساوی کشاند .
در دقیقه 57 مهرزاد معدنچی بازیکن ایرانی تیم الاهلی گل دوم این تیم را به ثمر رساند ولی یاران تیم میزبان در دقایق باقیمانده با ارایه یک بازی هجومی موفق شدند به سه گل پیاپی برسند .
مهدی رجب زاده در دقایق 73و84 و علی سامره در دقیقه 92 دیگر گلهای تیم مس را رقم زدند.

 

 


تاریخ : پنج شنبه 88/12/6 | 1:40 عصر | نویسنده : رضا | نظرات ()

آغاز ولایت و امامت حضرت مهدی موعود(عج) بر مقام معظم رهبری و شما تبریک و تهنیت باد

شاید این جمعه چشمان گناه آلودمان به روی زیبای آن نازنین روشن شود

شاید این جمعه بیاید شاید...


تاریخ : چهارشنبه 88/12/5 | 7:33 صبح | نویسنده : رضا | نظرات ()

دستگیری« عبدالمالک ریگی » جانی و تروریست شرق کشور که عامل نا آرامی در کشور شده بود و جان بیش از دهها بی گناه نظامی وغیر نظامی را گرفته،

 به تمامی هموطنان عزیز تبریک عرض می کنیم

 

 

24 ساعت قبل از دستگیری این شرور ملعون

( این عکس نشان دهنده قدرت و توان نیروهای وزارت اطلاعات ایران می باشد )

 

 

 


تاریخ : چهارشنبه 88/12/5 | 7:9 صبح | نویسنده : رضا | نظرات ()
       

.: Weblog Themes By BlackSkin :.